Warsztaty
Warsztaty Życia i Mocy – Zaproszenie

Warsztaty Życia i Mocy – Zaproszenie

WARSZTATY ŻYCIA I MOCY, 13.11.2021, Mierzwin, Lawendowy Nantes

godz. 11.00 – 14.00

 

Warsztaty wychodzenia z Matrixa, odkrywania czuciowiedzy, pogłębiania świadomości, o potrzebie zjednoczenia się z ludźmi podobnie myślącymi jak my oraz podnoszenia energii życiowej. W programie odczyt naszego energetycznego DNA, czyli jaki mamy potencjał jako ludzie. Im wyższy potencjał, tym większa możliwość kalibrowania się względem wszystkich, porzucenie stresu i lęku w kontakcie z innymi i sobą samym.

 

Warsztaty zostaną podzielone na dwie części: pierwsza wspólna, zapoznanie, otwarcie kręgu, a druga z podziałem na: Warsztaty Życia przeznaczone specjalnie dla kobiet, (prowadzone przez Sarę Walczak-Bielińską) oraz Warsztaty Mocy dla mężczyzn, (prowadzący Paweł Materka).

 

Energia kobieca to życie, a męska to moc, przy połączeniu tych dwóch energii otrzymujemy potężną moc życia – siłę zamiany niemożliwego w możliwe, która była czymś naturalnym dla naszych przodków, a nawet bezczucia i szacunku do tego co wnieśli w nasze życie. Dzieje się tak, ponieważ często upatrujemy winy w nich, iż w stosunku do nas okazali się niewystarczający, ale jest to wyłącznie przekłamanie i dysfunkcja systemu, który wpływał przez pokolenia na nich, a później także na nas i nasze dzieci.

 

Wracamy do wolności prawdziwej edukacji, historii naszych rodów oraz poczucia pracy, w której czujemy się jak w życiu, a patologie religii, zamieniamy na poczucie lub wypływające z życia wolności, którymi też łatwo pokazać, jakie ograniczenia na nas stosowano i którymi nas więziono, by szerzyć kulty władzy, posiadania i uprawiania na nas lęków i restrykcji.

 

Kierując się wolnością i prawem do niej, mamy  narażać nas na iluzję czucia zwane emocjami o niskich wibracjach. Wszystko to, by zwiększyć czucie własnego serca i miłości do życia, a tym samym dać nowy oddech do naszych rodzin, pasji, biznesów.

 

Wychodzimy z propozycją warsztatów dla kobiet i mężczyzn w tym samym czasie i miejscu, żeby zachować wymianę i uruchomić naturalny przepływ energii.

 

Ograniczona liczba miejsc: max. 10 kobiet i max. 10 mężczyzn

Możliwość noclegu na miejscu w pokojach 2-4 os. (cena 50 zł/osobę/dobę)

Inwestycja: 333 zł *

 

* po warsztatach dla każdego szczegółowy odczyt Twojego energetycznego DNA za połowę ceny, czyli 222 zł wg Oferty 

* Na warsztatach otrzymasz również równowartość zainwestowanych środków w walucie lokalnej, którą będziesz mógł spożytkować na następne warsztaty lub już niedługo będziesz mógł ją także wydać w różnych miejscach, do różnych aktywności i produktów, dostępnych na stronie www.oferty.zycia.pl gdzie na bieżąco będziemy umieszczać usługi/produkty usługodawców i producentów oraz hurtowników i sprzedawców korzystających z naszej waluty.

 

14.00 – 15.00 wspólny obiad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.