Terapia
Terapia narodu, czyli co nas czeka

Terapia narodu, czyli co nas czeka

15 kwietnia o godzinie 19.00 otwarte spotkanie organizowane przez Ogólnopolskie Zrzeszenie Niezależnych Terapeutów i Psychologów pod nazwą „Terapia narodu, czyli co nas czeka”.

DLA KOGO?

DLA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CZUJĄ ŻE DAJĄ MOC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI LUB, ŻE MOŻE BYĆ TO TWOJA DROGA

 • Zapraszamy m.in. terapeutów i psychologów, choć psychologiem i terapeutą m.in. z definicji słowa terapia czy psychologia, jest dla siebie każdy z nas.
 • Istoty żywe, które prowadzą grupy, kręgi lub pracują z empatią w innym charakterze, to również dla Was. Wszyscy my, to przecież „nauczyciele” miej lub bardziej prawdziwi, ale jednak.
 • Właśnie Ci, którzy świadomie mają ten dar i stając się nośnikami wiadomości, biorą odpowiedzialność swoich myśli, słów, czynów, działań i zaniechań.
 • Odważmy się zatem wszyscy!, bo przecież czujemy jacy z serca i prawdy od dziecka jesteśmy. Hipnoza przerwana, przezwycięż ignorancję i odwlekanie wrażliwości, nauczono Cię tego i nie jest to Twoja wina, dowiedz się dlaczego!.
 • Każdy jest też nauczycielem i uczniem jednocześnie, a ten nauczyciel, który świadomie zaniechał być też uczniem, nieświadomie stał się na powrót uczniem!)

Będzie to pierwsze z cyklu spotkań. Zachęcamy wszystkich do dyskusji. Skupimy się na przyczynach i konkretnych działaniach, które jak najszybciej możemy podjąć. Poruszymy tematy, które sami uznacie za istotne. Poniżej lista proponowanych:

 1. Dlaczego czujemy się zmęczeni, a czego nie powie nam lekarz lub nawet nasze własne ciało?
 2. Czym jest tak naprawdę sterowanie naszym umysłem? czyli systemy powiązań, o których nie wiedzieliśmy.
 3. Jak doprowadzono Sławian i Lachów do rozpadu, gwałtu na kulturze i ograniczenia dostępu do godności i bogactwa?
 4. Dlaczego mam prawo czuć się dobrze, choć nieświadomie robię wszystko co temu zaprzecza (nawet o tym nie wiedząc)
 5. Eutanazja społeczna, na bazie przyzwoleń, czyli jak stopniowo pozwalamy się okradać i popadamy w uzależnienia bezczucia prowadzące do wewnętrznego umierania
 6. Na jakiej podstawie mam prawo do odszkodowania i zwrotu kredytu lub zaciągniętej pożyczki (nawet nie spłaconej), czyli jak wyłudzane są nasze dane, wymuszane tzw. zobowiązania i po co tak naprawdę się to robi?
 7. Dlaczego nie możemy się zjednoczyć i trudno nam współodczuwać, by bronić rodziny i w ogóle godności i życia innego człowieka i jak jest to sterowane?
 8. Dlaczego nasza energia męska i żeńska jest w nierównowadze i komu to służy i jak właściwie działało to wcześniej i jak manipuluje się to teraz?
 9. Czy praca służy nam, czy wykorzystywana jest do celów korporacji, jak popada człowiek w nieświadomą niekonsekwentność i sieci zależności i jak to się dzieje, że i tak ją wybieramy?
 10. Czy możemy czuć się całkowicie wolni, bez żadnych zobowiązań i zależności, a nawet poczuć, chorób, lęków, smutków, komu to służy i dlaczego ludzkość w dobie informacji, czuje się coraz gorzej.
 11. Jakie są rozwiązania idealne dla życia, rodziny i pracy na ten moment, które dla niektórych są już dostępne i dlaczego ludzie nie garną się do ich zastosowania?
 12. Jak przełamać dziwną barierę, która od nieświadomego umierania, poprowadzić nas może do świadomego istnienia i czym to właściwie się różni?
 13. Jak budować zrozumienie wśród grupy ludzi nieświadomych, czyli jakie akcje proponujemy do omówienia i wdrożenia?
 14. Jak zjednoczyć wszystkie grupy świadome pomimo dzielących różnic i dlaczego jest to takie ważne?
 15. Jakie są możliwości zaangażowania się i tym samym wybrania właściwej drogi, która zamiast pozornego bezpieczeństwa, realnie wpłynie na nasze zaopiekowanie?
 16. Jak nasze wibracje wpływają na nasze zdrowie i obfitość?
 17. Co nas powstrzymuje przed wzrostem świadomości?
 18. Jakie jest największe zagrożenie duchowości i podnoszenia świadomości, na które nie zwraca się uwagi?
Link do Discorda:
https://discord.gg/MP4mzABx
Pokój:
TEMATYCZNE
Kanał:
NARÓD I WOLNOŚĆ
Prosta instrukcja dla osób, które nigdy nie korzystały z Discorda:
http://spotkania.zycia.pl/discord-instrukcja/
Link do wydarzenia na fb
Kilka słów o spotkaniu na yt:

Udostępnij i przekaż dalej
Sława!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.