Warsztaty
Warsztaty „Droga Uwolnienia”

Warsztaty „Droga Uwolnienia”

Wątki tematyczne dla zainteresowanych, to:

 1. Trudne relacje z bliskimi, zrozumienie, akceptacja i uwolnienie emocji – tworzenie własnego drzewa odpuszczania uwarunkowań
 2. Osady życia i wolność w naturze – jestem architektem i kreatorem własnego życia (enklawa, współdzielnia, pracownie, parmakultura, samowystarczalność, sąsiedztwo, dzieci i edukacja)
 3. Legalizacja działalności i kierunki kooperatyw z wymiana barterową, gospodarzeniem talentami i walutą lokalną
 4. Uwolnienie na polach rodzinnych i tożsamości według prawa do życia, na bazie doświadczeń – energetyczne uzależnienia, o których się nie mówi, a które wpływają na nasze emocje.

 

Wspólne tematy:

 1. Prawo naturalne, jak uczyć się je rozumieć? Pola odwarunkowań i kreacji przestrzeni uwolnienia
 2. Bezprawne prawo do własnego użytku, czyli jak czerpać, nie będąc czerpanym
 3. Moja własna droga uwolnienia – tworzenie „wariantowego planu bez oczekiwań”
 4. Jak nie wpaść w sidła tych, którzy podszywają się pod zmianę i jak wyjść z uwarunkowań świadomych i nieuświadomionych – ścieżki krytyczne wejścia i wyjścia z trudności i bezsilności
 5. Jak uwolnić się od zobowiązań w różnych warunkach (kredyt, pożyczka hipoteka, edukacja, dziecko, tożsamości, podatki, ubezpieczenia i opłaty) – jakie kroki i dokumenty należy składać – praktyka bycia mistrzem i uczniem obserwacji – droga własnej autonomii.

Czas trwania: 1 dzień (około 8 godzin od 10.00 – 18:00),
plus konsultacje uzupełniające cały następny dzień.

 

Inwestycja: 333 zł
(dobrowolna, bezwarunkowa, jak czujesz i co możesz)

 • Dla ludzi, którzy mają bardzo trudną sytuację materialną, wyjątkowe okoliczności, nawet całkowity brak opłaty, która jest zwykłą wymianą energetyczną, wynikającą z szacunku do siebie i do wiedzy, którą się otrzymuje (wyłącznie dla tych istot czujących, traktujących innych ludzi jak rodzinę, które prawdziwie chcą też jedności i budowania dla swoich rodzin i dzieci).
 • Wymiana ta jest bez minimum i maksimum (uczciwie każdy uzna, według wartości, którą czuje, że otrzymałeś / aś oraz możliwości finansowych i zaangażowania we wspólne działania rodziny rodzin, czyli narodu i społeczności). Pozwala nam to dalej działać dla nas wszystkich.
 • Jeżeli ktoś przezywa trudności, nie musi się martwić o opłatę, bo każdy coś potrafi lub może się odwdzięczyć w inny sposób, nawet w lokalnych środowiskach. Niech to obudzi nasze pierwotne człowieczeństwo, ludzi, którzy potrafią wspierać się w każdych warunkach. Na warsztatach dowiemy  się co potrafimy, nawet jak mamy przekonania, że nie potrafimy nic. To może być tylko złudzenie, wynikające z zafałszowania dzisiejszego świata lub nasza droga poznania nowej drogi zawodowej w pracy zwanej życiem.
 • Chodzi o to , że każdy może wyrazić wdzięczność w swoich środowiskach, to też jest ku temu wolna wola, dlatego warsztaty mają na celu przede wszystkim sprawienie, by wrócić do naturalności, że sobie pomagamy i wiemy jak, odkryć swój potencjał i wyeliminować bariery i blokady.
 • Ważna jest PRZEDE WSZYSTKIM uczciwość, prawdziwość i szczerość, a naszą jako organizatorów intencją jest, by przybyli tylko Ci właściwi ludzie, nawet jak każda istota miałby uczestniczyć bez opłaty lub za 11 zł, pokrywając dodatkowo jedynie minimalny koszt noclegu (dla zainteresowanych konsultacjami), w zależności od miejsca ok. 25-35 zł.

 

CO DODATKOWO POZA WARSZTATEM DLA ZAINTERESOWANYCH ISTOT:

Indywidualne spotkania:

 • Dokumenty uwolnienia m.in. na prawach życia i prawidłach oraz fikcjach prawnych użytecznych (przekazane wyłącznie dla ludzi, którzy przeszli już pewną drogę i są gotowych na zmiany – decyzja o tym  wyjaśniona na warsztatach),
 • Nasze energetyczne DNA w relacjach, biznesie i zrozumieniu siebie, dzieci i rodziców – narzędzie zrozumienie, odpuszczenia, zrozumienie swojej misji w życiu i dotarcia do swojego tzw. „Wyższego JA” (wymagana znajomość orientacyjna swojej godziny urodzenia, np. od rodzica).

 

Odpowiedzi na pytania, co dalej:

Poza warsztatami/ew. na warsztatach, mogą być częściowo omówione strategiczne punkty przemiany, tylko wybrane. Powyższe warsztaty to jeden z filarów (nazwane  niżej warsztatami autonomii)

POSZCZEGÓLNE PROPOZYCJE PRZYSZŁYCH DZIAŁAŃ:

 1. Narodowe Programy – integracyjne, o strategicznym brzmieniu
 2. Zrzeszenia lachickie / sławieńskie – zaczątki społeczności narodu
 3. Warsztaty autonomii, pierwszy krok filarów wolności
 4. Sądy Arbitrażowe – odzyskiwanie zasobów i godności
 5. Wiece lachickie / sławieńskie – powiatowe, regionalne i ich funkcjonowanie
 6. Programy życia w każdym Jego obszarze, powiązania i uwalnianie od tzw. przepisów
 7. Sieci Życia, czyli powiązane kooperatywy życia w różnych powiatach
 8. Kooperatywy życia z walutą i barterem – rodzaje i przyszłość
 9. Legalizacje polskich przedsiębiorstw – tzw. rejestrowych i pozasystemowych
 10. Legalizacje organizacji pozarządowych oraz kół oraz grup nieformalnych j.w.
 11. Legalizacje urzędów – odzyskanie zasobów miejskich, powiatowych i gminnych
 12. Siły Ochrony Rdzennych Mieszkańców – koncepcja i reaktywacja, legalizacja
 13. Pozwy Narodu – czyli akcja uświadamiania nieświadomego systemu
 14. Upomnienie się narodu na tzw. arenie międzynarodowej – K-raj, zasoby, legalizacja, godność, tożsamość narodowa i szacunek
 15. Jednoczenie na polach kreacji – przykłady i mechanizmy transformacji

 

ZAPISY  W TRYBIE CIĄGŁYM:

 • cała Polska, różne miejscowości, proszę o e-mail: planeta.zycia@proton.me, organizujemy warsztaty po zebraniu w bliskiej odległości min. 10 istot.
 • telefon kontaktowy możliwy po wysłaniu SMS na nr 512 276 835, z zadaniem konkretnego pytania (unikamy technologii, która szkodzi życiu, więc proszę o uszanowanie tego).

Decyzja o zorganizowaniu warsztatów w danej miejscowości, zależy od organizatorów, głównie zależących od miejsca, ludzi i kosztów, terminów i możliwości dojazdu, liczba miejsc ograniczona (10-30 miejsc na spotkanie, w zależności od warunków organizacyjnych). Ufamy, że uda się nam spotkać z wszystkimi, z którymi mamy się spotkać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.