Planeta
O Planecie Życia

O Planecie Życia

Projekt pod nazwą Planeta Życia inspiruje do życia, przywraca świadomość, pokazuje alternatywę dla obecnego, upadającego systemu, łączy grupy i narody w ramach tzw. programów życia. Wracamy do natury, wolności, prawdziwej edukacji, historii naszych rodów oraz czucia pracy, zgodnej ze ścieżką naszej duszy.
Cieszymy się z tak wielu inicjatyw, które powstały i teraz możemy się razem organizować w naród, odtwarzać człowieczeństwo w naszym K-Raju :). Z naszej strony ze wspólną wyjątkowością i neutralnością, łączymy się z grupami, które mają wysoką świadomość, ale przede wszystkim jest dla nas ważne to, żeby Polacy zrozumieli, że są Polachami, czyli Po Lachach.  Inspiracje i realizacje należy łączyć, byśmy mogli stanowić naród. Nie ma żadnego systemu, państwa, czy też rządu idziemy drogą narodu, byśmy zebrali się do odbudowy K-Raju. Wszystko można zrobić, Polak może wszystko, a tym bardziej wielu z nas. Zebraliśmy się już jako Rada Życia, właśnie wprowadzamy nas na stronę www.rada.zycia.pl. Wszystkie kulty władzy, straszenia, manipulacji i usztuczniania odrzucamy. Jeszcze przed monarchią, wiecowaliśmy i tak teraz też potrafimy. Stąd już możemy budować coraz to szersze grona ludzi w powiatach, którzy mają Radzić, oddolnie rozumiejąc wartości i wyzwania rdzennych mieszkańców http://mapa.wiece.narodu.pl.
Inspiracje mamy już pozbierane, by pokazać, że zamiast działania z bezsilności, tylko przesyłając sobie kolejne negatywne informacje, możemy już na prawie, budować naród www.prawo.zycia.pl. Świetnie, że są inicjatywy, które mają podstawy finansowe, lecz ważne jest by były one uczciwe i bazowały na tym, że pieniądz był wyłącznie zasobem lub energią wymiany, a nie jak obecnie środkiem do niewolenia i „westchnień religijnych”. Mamy też komplementarną walutę www.waluta.zycia.pl, dla ludzi, którzy potrafią być dla siebie rodziną, a także tworzymy fundusze a inicjatywy, które będą niedługo dyskutowane na radach powiatowych. Idziemy ku wszystkim, by zdjąć z nas sterowanie umysłem, któremu podlegaliśmy.
W ramach Ogólnopolskiego Zrzeszenia Niezależnych Psychologów i Terapeutów, wyraźnie wskazujemy problem samej psychologii, która została zużyta do przeanalizowania nas i użycia technologii do manipulowania nami od dziecka i korupcji w tym obszarze, a nawet zwyrodnieniom polskich uczelni, które uczą tzw. Inżynierii Społecznej i socjotechik, służących do manipulowania społeczeństwami. W ramach 2 programów www.terapia.narodu.pl oraz www.rehabilitacja.narodu.pl, pokazujemy skalę tego i dosłownie pozbawiamy wszystkich nas jakichkolwiek win, gdyż jasno wiemy, że byliśmy bezlitośnie i w sposób zorganizowany truci, otumaniani i usypiani, a przede wszystkim okłamywani przez wąską grupę tzw. elit i korporacji systemowych, religijnych, medialnych, kinematograficznych i żywieniowych, powiązanych mafijnie. Prawda jest dla nas najważniejsza, a każdą półprawdę traktujemy jako kłamstwo.
Mamy wiele programów, które łączą nasze wszystkie inicjatywy i duże ruchy, które przede wszystkim idą dla człowieka, dzieci i przyszłych pokoleń, a nie z chęci władzy i zysku. Drogą naszą jest odzyskanie całego przemysłu i przedsiębiorczości polskiej, więc pozwy zbiorowe są już w tym celu przygotowywane w wielu obszarach. Duże akcje uświadamiające, łączące wszystkie ruchy, także wolnościowe i duchowe, mogą ze sobą współpracować „Polska ponad podziałami”, „Narody ponad granicami”, „Bóg ponad religiami”, „Życie ponad systemami”, „Miłość ponad wszelkimi prawami”.
Praweda jest z nami po przodkach naszych Lachach, Sławian, Słowian i enklawami jako naród łączymy także tych, którzy wyjechali do niemal krajów świata www.lachici.pl. Programy Życia, to wiele inspiracji, w tym www.enklawy.zycia.plwww.osady.zycia.plwww.wspoldzielnie.zycia.plwww.kooperatywy.zycia.plwww.szkoly.zycia.plwww.planeta.zycia.pl i wiele innych. Tu nie ma szefów, każdy z Polaków i Polek jest dla siebie włodarzem, na bazie rdzennej autonomii, enklawy życia, mają charakter ponad granicami.
Współpraca ze starym systemem może polegać wyłącznie w celu transformacji niektórych tworów, by ostatecznie przestały istnieć, więc programy tj. www.urzedy.zycia.plwww.uczelnie.zycia.pl, mogą być dla nas pewnego rodzaju formą przejściową by pewne struktury narodu, który zwiemy rodziną, ustabilizowały się, jak tylko wstaniemy z kolan nieświadomości i zatrucia. Możemy żyć, choć sprowadzono nas do takiego poziomu, iż wielu nieświadomie już nie ma z duszy ochoty, szczególnie Ci, którzy poszli drogą kultów władzy, śmierci i pieniądza, np. przedsiębiorcy, którzy zamiast dawać zysk ludziom, zabierało ludziom życie. To nie są przedsiębiorcy, ale biedni ludzie, bo BogaTy, oznacza zupełnie kogoś innego. Dlatego wiele programów, dotyczy wdrożenia dużych akcji, na wielu poziomach świadomości, w których wszyscy zrozumiemy, jak bardzo byliśmy w kreacji zwanej przeze mnie anomalią człowieczeństwa.
Człowieczeństwo jest miłością, prawdą i wdzięcznością, tożsamością, jednością i mądrością, z naturalnym czuciem matki Ziemi, a reszta to zwykła obojętność lub destrukcja, na którą się nie godzimy i z tej planety trzeba usunąć.  Czas globalizacji, gier, marionetek, teatrzyków oraz sztucznej inteligencji niewolącej ludzkość dobiegł końca.  Blokowanie i usuwanie tzw. państw, to tylko kwestia wspólnych inicjatyw, za które wszyscy jesteśmy odpowiedzialni, byśmy z podniesioną głową, bez strachu, mogli posprzątać ten świat. Wcześniej należy się całkowicie oduzależnić, odebrać całą wolną wolę, gdyż nie każdy rozumie kwestię tzw. „ustawień energii”, które nad nami robiono, by nami kontrolować.
W tym celu, byśmy mogli podnieść swoją energię, ogólnopolsko, z udziałem lokalnych organizatorów, chcemy zorganizować warsztaty.zycia.pl, a nawet www.warsztaty.czucia.plwww.warsztaty.mocy.pl, a także wiele innych inicjatyw, które stanowić mogą nasze wspólne, połączonych ruchów osnowy zawiązywania współdziałań, grup zmieniających przestrzeń życiową na naturalną, np. zakładających www.osady.zycia.pl, także łączonych z warsztatami umiejętności zastąpienia sztucznych, trujących lub pochodzących z obcych krajów produktów, które zalały nasz kraj i zabierają Polakom tlen i możliwości wyrażania się. Sami możemy się odbudować, a na miejsce bezprawnie działających supermarketów, co już projektujemy  www.markety.zycia.pl więcej również na www.sklep.zycia.pl
Zależy nam na każdym, choć nie będzie łatwo dla służb, urzędników, pracowników korporacji lub innych uwikłanych, odnaleźć się po tym co przeżyli, ale przewidujemy dla nich www.turusy.zycia.pl, lub dla ludzi po zastrzykach www.sanatoria.zycia.pl, połączone z inicjatywami zbierania rodzin na powrót, ze szkołami życia. Ci ludzie nie zdają sobie w większości sprawy, jak mocno nimi  targano, by targnąć ostatecznie na ich rodziny i każdego z nas. Przerywamy zmowę milczenia i burzymy mur obojętności. Dołączamy do wszystkich, łączymy się z tymi, którzy faktycznie są w drodze do prawdy i którym zależy na swoich dzieciach. Rejestrujemy już podmioty w narodzie, tak samo organizacje, tak jak kolejne, które zakładamy Ogólnopolskie Zrzeszenie Świadomych Rodziców.

Zapraszamy tych, którzy poważnie chcą odzyskać swoje rodziny, dowiedzieć się o możliwościach, a nawet poznać swoje energetyczne DNA oraz inne narzędzia życia. Zapraszamy organizatorów wszelkich inicjatyw do dialogu i dołączania do siebie, szczególnie ludzi i grupy którzy coś produkują, organizują, uprawiają, kreują w inny sposób, prowadzą grupy lub inicjatywy, z szacunkiem i wdzięcznością dla wszystkich tych, którzy wytrwali przez te dwa lata, nawet tych, którzy polegli w drodze np. wyjeżdżając lub będąc szykanowanym. Kto czuje prawdę tych działań i słów, niech dołączy, dołączmy do siebie i do przyszłych pokoleń i zwierząt i całej Planety. Ucieczka, albo wzięcie odpowiedzialności. Wdzięczność, Lachy My! ☀️🌈❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.