Edukacja
JAK MIEĆ TO, CZEGO CHCESZ?

JAK MIEĆ TO, CZEGO CHCESZ?

Wszystko, co my jako ludzie stworzyliśmy na ziemi, powstało najpierw w naszych umysłach. Wspaniałe rzeczy, jak i straszne rzeczy, które dokonaliśmy na ziemi, wszystkie pochodzą z ludzkiego umysłu. Jeśli chodzi o to, co kreujemy na tym świecie, niezwykle ważne jest, aby nauczyć się jak tworzyć właściwe rzeczy w naszych głowach i jak dbać o nasze umysły. Jeśli nie mamy siły o nie zadbać tak jak chcemy, to to co tworzymy będzie również bardzo przypadkowe i chaotyczne. Dobrze ugruntowany umysł, to umysł, który jest w stanie samyukti (spójności). Jeśli doprowadzisz go do pewnego poziomu organizacji, to on z kolei zorganizuje cały organizm – twoje ciało, emocje, energie, wszystko zorganizuje w jednym kierunku.
Kiedy wszystkie cztery wymiary ciebie samego – twoje ciało fizyczne, twój umysł, twoje emocje i podstawowe energie życiowe są zorganizowane w jednym kierunku, wszystko, czego sobie życzysz, wydarzy się bez kiwnięcia palcem. Gdy już mamy tak dużą moc, ważne jest, by nasze działania były kontrolowane i właściwie kierowane. Jeśli tak nie jest, stajemy się destrukcyjni i autodestrukcyjni. Organizowanie umysłów to zasadniczo przejście z działania kompulsywnego do stanu świadomych działań. Zdarzają się sytuacje gdy ludzie o coś prosili i nieoczekiwanie to im się spełniło. Zazwyczaj zdarza się to ludziom, którzy mają wiarę. W umyśle nie ma miejsca na negatywne myśli. Czy to się stanie, czy nie, czy to możliwe, czy niemożliwe – te kwestie są całkowite usunięte przez prosty akt wiary i nie jest to sprawa ludzi, a natury. Twoja sprawa polega na tym, żeby dążyć do tego, czego chcesz.
Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest to, by mieć jasność czego tak naprawdę potrzebujesz. Jeśli nie wiesz, czego chcesz, nie pojawi się też możliwość stworzenia tego. Jeśli zobowiążesz się tworzyć to, na czym ci naprawdę zależy, wtedy twój umysł się uporządkuje. Kiedy umysł będzie zorganizowany, to jak myślisz, będzie tym co czujesz. Kiedy twoje myśli i emocje będą już zorganizowane, twoje energie będą skierowane w tym samym kierunku. Kiedy twoje myśli, emocje i energia będą uporządkowane, twoje ciało stanie się zorganizowane. Gdy wszystkie te aspekty będą skierowane w jedną stronę, zdolność tworzenia i okazywania tego, czego chcesz stanie się zjawiskowa. Staniesz się stwórcą na wiele sposobów.🧘🏻‍♀️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.