Edukacja
Szkoły i Przedszkola Życia

Szkoły i Przedszkola Życia

Coraz więcej rodziców myśli o stworzeniu miłego dzieciom, przyjaznego, pełnego miłości i dobra miejsca domowej edukacji w formie świetlicy w obrębie darów Matki Natury.
Wkrótce miejsca domowej edukacji będą wyrastać jak grzyby po deszczu. Rodzice będą zabierać dzieci ze szkół państwowych (systemowych, programowych, pod dyktando i w reżimie sanitarnym ). To się już zadziewa w wielu miejscach w Polsce. Patrz Leśne Przedszkole i Szkoła Kwitnący Domek
Wyobraźcie sobie otoczony drzewami domek z jeziorem, z salą dydaktyczną i nauczycielem Przyjacielem Dziecka rozwijającym w Nim jego talenty. To staje się rzeczywistością.
Wkrótce zorganizujemy spotkania w tym zakresie w naszych rejonach .

Budujemy sieć jednostek nowej edukacji, na które szukamy sposobu, by pozyskać subwencje.

Łączymy się z innymi, zbieramy ludzi, którzy nie chcą już podlegać kultom władzy, pieniądza czy eutanazji społecznej, którą się uprawia, a kierują się ku mądrym i wspólnym działaniom jedności, także we współpracy z innymi narodami.

Jak macie kontakty do kogoś, kto chce łączyć się tak jak my, to podajemy kontakt (proszę o sms, bo od nieznajomych numerów telefonu nie odbieram 512 276 835). Jeżeli uznacie, że znacie kogoś kto będzie mógł być zainteresowany, działa w tym kierunku również i może to być dla Niej lub Niego szansa na połączenie sił i możliwości, to proszę przekażcie, na tym polega właśnie to, co w naszym narodzie zawsze było siłą. Jeśli jesteś rodzicem, nauczycielem lub opiekunem świetlicy wiejskiej zainteresowanym edukacją domową to również zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również na nasze strony Szkoły Życia i Przedszkola Życia, gdzie na bieżąco będziemy informować o naszych akcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.