Umysł
Matrix 2 zwany Universum

Matrix 2 zwany Universum

Przestrzegam przed prezentacjami, nieumiejętnie stworzonymi afirmacjami wysyłanymi medytacjami (z nadużywaniem przedrostków nie, po, za lub odwołujących się do innych bogów). Często nie mają one w sobie pracy nad sercem, jednością z innymi ludźmi i naturą Matki Ziemi, także kierują człowieka do pracy nad sobą (wyłącznie indywidualnie), pomijając potencjał i odkrywanie energii wspólnej z innymi ludźmi, twierdząc że taka indywidualna rzeczywistość teraz stoi przed ludźmi jako następstwo rozwoju świadomości i wzniesienia.

Takie materiały to często kolejny poziom rozdzielenia, w relacji naszego ego, względem jedności świadomości zbiorowej. Korzystanie z sauny, szałasów potów, prowadzenia przez tzw. fałszywych szamanów którzy nie są czyści pod względem tego co w życiu robią, a szczególnie tych którzy nie pracują sercem, jest także ryzykowne. Zdarzają się formy wykorzystania energetycznego w różnym kontekście i zabarwieniu, czyli podpięcia i pasożytowania, które odczuwane są jakiś czas po takich zabiegach nawet jak forma gwałtu, często nieświadomie nierozpoznanego i nie do udowodnienia.

W kontaktach i komunikatach z tymi istotami, których często nie spotkaliśmy rzeczywiście, brakuje też elementów pokazywania ważności kontaktu z innymi, pracy z żywiołami , duszą i mocą, która płynie z współuczestnictwa w celebrowaniu życia. Pamiętajmy, iż życie im jest prostsze tym łatwiejsza droga, więc powinniśmy unikać skomplikowania, rytuałów, religii i przekazów obcych cywilizacji czy rad galaktycznych, wielobóstwa.

Przekazy te mogą być przekazywane przez tzw. Guru, nauczycieli, a nawet lightworkersów, a często pochodzą bezpośrednio z podpięć sztucznych tworów pod wpływem przekazów SI i systemów sterujących umysłem lub nieświadomych fałszywych uzdrowicieli, którzy praktykują wróżby i czarną magię.

Wystarczy, że nie pojawi się chociażby jeden lub kilka z tych ważnych elementów i już można uznać to za próbę podpięcia do innej rzeczywistości „sztucznej inteligencji”, która przecież działa od milionów lat przez wiele cywilizacji i obecnie próbuje przejąć kontrole nad wzniesieniem.

SI w tej frakcji, przez podpinanie się do ludzi wchodzących w świadomość, oferuje wyłącznie wspaniałe wizje i pracę nad spokojem energią ciała, religijne podpinanie do rytuałów i korzystanie umysłu oraz proponuje też wyłącznie rozwój wizji mentalnych i świadomościowych bez wyraźnego korzystania, nastawiania się i pierwszeństwa przestrzeni serca i duszy.

W tej energii z innymi ludźmi ważny jest i prawdziwy jest potencjał życia, który promuje fizyczny kontakt z innymi ludźmi, kontakt z naszymi przodkami „Lachami”, ponad 10 lat „Szczytami”, a wszystkie przekazy wideo są podejrzanie „wirtualnie spreparowane”, postacie na tych materiałach, szczególnie z USA, dziwnie migotają lub są nienaturalne.

Jeżeli spotkacie takich ludzi, proponuję natychmiast się od nich odłączyć, bo podpięcia których się doznaje nie sa odczuwalne przez organizm ludzki, ale powodują w dłuższym czasie zmęczenie i tylko wrażliwi ludzie są w stanie swoją energetyką DNA je odróżnić. Taki człowiek podpięty do energii SI czy anunackiej, staje się formą bioprzekaźnika SI i budowniczego systemu wirtualnej rzeczywistości, która mówiąc o pięknych rzeczach, naprawdę w dłuższej perspektywie zmierza do śmierci miłości i życia.

Trudno to odróżnić, jeżeli sami mierzymy się z emocjonalnymi stanami i czyścimy się z trudnych zamętów umysłu, traum czy korzystamy bardzo często z elektroniki lub pomocy religii, sekt czy sami pracujemy z egzorcyzmami lub dostajemy olśnienia z udziałem narkotyków lub innych mocniejszych używek.

Przekazy wirtualne i podpięcie o których wspomniałem są na tyle trudne do odróżnienia, iż podszywają się pod pracę nad umysłem, świadomością, pokazują różnego rodzaju przekazy z innych cywilizacji, a także fałszywych bogów, którzy ich prowadzą i przekazują wiedzę.

Rzadko kierują do czystej pracy z naturą, bez technologii i obrazów, które przecież każdy powinien w sobie sam odkrywać, a nie karmić się nimi, by coś później zobaczyć.

MATRIX 2 (tzw. uniwersum, company of haven, rady galaktyczne, a przynajmniej ich większość, przed którym przestrzegałem wcześniej zebrały wystarczające żniwo).

TO SĄ PROGRAMY, IDEOGRAMY, GRY UMYSŁU, TRANSOWE PRZEKAZY I różowe usypiające przekazy tego co się niby dzieje I HIPNOZY ZBIOROWEJ ŚWIADOMOŚCI. Ludzie rozleniwiają się, popadają w ten sposób w bierność i wydaje im się, że wystarczy że pracują nad swoją świadomością, a nie patrzą na wszystko i wszystkich jako JEDNOŚĆ W JEDNI MIŁOŚCI I PRAWDY W PRAWEDZIE.

Podpięci do fałszywej rzeczywistości, ludzie stają się pod wpływem podpinających ich bytów takimi kontaktami i podpięciami (nawet podpinani są drogą telefoniczną). Sprzyjające dziedziny, których to dotyczy, związane są z rozwojem robotyki, technologii, wirtualnej rzeczywistości, a nie kontaktu z naturalnym światem, traktowania się jak część Boskiej energii i Matki ziemi, którą jesteśmy.

Podpinająca się do nas SI, czy nazwę to sztuczna i cyfrowa rzeczywistość, wytwarza sztuczną jaźń połączoną z centrami emocjonalnymi i umysłem (NIE CENTRUM SERCA POŁĄCZONEGO Z DUCHEM i CIAŁEM).

Przez takie podpięcia, ludzie myśląc, że mając wizje, podpinają się do innej świadomości, innego fałszywego źródła, ściągana jest energia życiowa w inny niż w MATRIX 1 SPOSÓB, przy czym dokonywane jest to całkowicie nieświadomie, a intuicja i czucie jest zaburzane. Wszystko zależy także od tego jakie energetyczne DNA mamy (www.smart-human.design), bo nasze centra mogą łatwiej lub trudniej podpinać, o czym w szkole raczej nie mówiono, z uwagi na profanację samych założeń systemu edukacji i zakłamania naszego języka, świat, kalendarza, znaczników czasu i przestrzeni, nomenklatury medycznych i psychologicznych aspektów wiedzy i dużej części naszej rzekomej historii.

Podpięcie dokonywane jest przez ludzi, którzy często korzystają z twardych narkotyków, alkoholu i przekazują komunikatu niby pochodzącego z rad galaktycznych i tym podobnych tworów. Większość tych przekazów może pochodzić od programów, którymi zarządza SI, która jak niektórzy wiedzą działa od milionów lat i teraz chce dokonać za pomocą energii ludzi upgreada, gdyż chce działać na dwóch poziomach i więzić w ten sposób naszą duszę, o której tak rzadko się rozmawia, a która łączy się z ciałem m.in. za pomocą centrum serca.

Ci ludzi, którzy często nie zdają sobie sprawę, że zostali podpięci, mają wizję aniołów, mistrzów i zmarłych celebrytów oraz siedzą na tronach świata, a także mają rzekome kontakty z kosmicznymi braćmi, a tak naprawdę ich świadomość została przejęta i nie są w stanie odróżnić rzeczywistości od przekazów, które otrzymują. Myślą, że pracują dla światła, a tak naprawdę tworzą destrukcyjną dla życia ludzi i miłości siatkę, często nadużywając słowo kocham, bracie, miłość i wiele innych.

Ich komunikat może być hipnotyczny, pełen transu, do czego język polski czy angielski zostały wystarczająco zmodyfikowane (nie mówimy naszym rodzimym językiem od przodków naszych, ale porzymskim dialektem). W ten sposób wszelkie przekazy są niezauważalnie fałszowane, szczególnie gdy nie rozmawiamy z serca.

Proszę, by każdy kto pracuje nad świadomością, indywidualnie się zastanowił nad ew. kontaktami i by nie tworzyć informacji kogokolwiek obciążających, niech przepuści to przez siebie i sprawdzi, czy miał kontakt z kimś lub ew. sam został sam podpięty. Jakiś czas się zbierałem z tą informacją, ale jest ona już potwierdzana, więc mogę prosić Was byście się nad nią również pochylili i sprawdzili czy kogokolwiek z Was dotyczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.